Harmonogram programu

Aktywna tablica 2019

– WAŻNE TERMINY :

 • złożenie wniosków przez dyrektorów do organów prowadzących do dnia 15 kwietnia 2019 ⇐

 • złożenie wniosków przez organy prowadzące do wojewodów do 30 kwietnia 2019 ⇐

 • kwalifikacja wniosków przez wojewodów do 15 maja 2019 ⇐

 • przekazanie środków finansowych na zakup pomocy dydaktycznych do 30 czerwca 2019 ⇐

 • wykorzystanie wsparcia finansowego do 31 grudnia 2019

 • rozliczenie dotacji przez organy prowadzące do 15 stycznia 2020 ⇐


Podstawowym wymaganiem, które stawiane jest szkołom jest posiadanie dostępu do internetu na poziomie co najmniej 30 Mb/s. W przypadku wniosków o udział w Programie składanych w 2019 r,. warunek dostępu na poziomie co najmniej 30 Mb/s uważa się za spełniony także w przypadku złożenia deklaracji uzyskania do końca 2019 r. takiego dostępu

AKTYWNA TABLICA rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów
i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019, na który przewidziana jest kwota 279 mln 428 tys. zł.

W ramach programu szkoły podstawowe mogą zostać wyposażone w :

 • tablice interaktywne

 • projektory w tym projektory ultrakrótkoogniskowe
 • interaktywne monitory dotykowe o przekątnej nie mniejszej niż 55″

 • głośniki

W ramach trzyletniego rządowego programu pomoce dydaktyczne trafią do około 15 580 szkół w Polsce i za granicą, z czego:

 1. do 5 582 szkół i szkół za granicą w 2017 r.;
 2. do 4 999 szkół i szkół za granicą w 2018 r.;
 3. do 4 999 szkół i szkół za granicą w 2019 r.

Kto może się ubiegać o środki?

O środki na zakup pomocy dydaktycznych mogą się ubiegać:

 1. publiczne i niepubliczne szkoły podstawowe oraz szkoły artystyczne realizujące kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej,
 2. szkoły i zespoły szkół oraz szkolne punkty konsultacyjne przy przedstawicielstwach dyplomatycznych, urzędach konsularnych i przedstawicielstwach wojskowych Rzeczypospolitej Polskiej działające w ramach Ośrodka Rozwoju Edukacji Polskiej za Granicą.
 3. publiczne szkoły podstawowe w zakładach poprawczych i schroniskach dla nieletnich prowadzonych przez Ministra Sprawiedliwości.

Szkoła będzie mogła otrzymać 14 tys. zł jako maksymalną kwotę na zakup pomocy dydaktycznych. W przypadku maksymalnego wsparcia finansowego, organ prowadzący szkołę – z wyjątkiem szkół prowadzonych przez ministrów – będzie miał obowiązek wnieść wkład własny w kwocie 3,5 tys. zł. Całkowita wartość zadania dla szkoły wyniesie w sumie 17,5 tys. zł (wsparcie finansowe 14 tys. zł + wkład własny 3,5 tys. zł).

Wniosek dla DYREKTORA SZKOŁY
– zestaw  3 x monitor interaktywny 65″ 4K

Oświadczenie dyrektora szkoły o zasięgnięciu opinii rady pedagogicznej

Wniosek o udzielenie wsparcia dla organu prowadzącego

Załącznik nr 1 do wniosku organu prowadzącego – zbiorcze zestawienie szkół wnioskujących o wsparcie finansowe na zakup pomocy dydaktycznych

Rozporządzenie dotyczące realizacji pogramu “Aktywna tablica”

W ramach programu Aktywna Tablica 2019 zapewniamy bezpłatną instalację, montaż, szkolenie dla kadry pedagogicznej, zestawy interaktywne wysokiej jakości, wyłącznie sprawdzonych producentów dla szkół podstawowych.
tel 502 902 054

Zobacz nasze przykładowe realizacje projektów w szkołach podstawowych ,

TABLICE INTERAKTYWNE

MONITORY INTERAKTYWNE

PROJEKTORY

GŁOŚNIKI

Rodzaj wsparcia dla szkoły podstawowej na podstawie złożonego wniosku – Prosimy o wypełnienie, skontaktujemy się z Państwem w celu przedstawienia korzystnej oferty cenowej.

Nazwa placówki
Email
Telefon
Adres placówki
Kod pocztowy
Miejscowość
Temat
Osoba kontaktowa


Wniosek o udzielenie wsparcia finansowego w roku 2019 na:


Proszę przygotować wycenę dla
W ilości 123

Treść wiadomości

Dzięki współpracy z najlepszymi producentami sprzętu projekcyjnego i interaktywnego na polskim rynku, możemy zagwarantować produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Jesteśmy dystrybutorem oprogramowania edukacyjnego dla nauczycieli i uczniów, jako dodatkowe pomoce dydaktyczne do sprzętu projekcyjnego NetSupport School, mozaBook, e-Klasa, Didakta, RM Easiteach, Smart Notebook,

Wiarygodny partner handlowy, któremu możesz powierzyć zakup, montaż, i instalację sprzętu interaktywnego w twojej placówce oświatowej (szkoły podstawowe, przedszkola, uczelnie wyższe)

Możesz liczyć na profesjonalną obsługę i serwis oraz terminowe realizacje.

Materiały i treści zawarte na tej stronie zostały opracowane na podstawie oficjalnych informacji udostępnionych na stronie men.gov.pl.

Realizacja programu Aktywna Tablica 2019 zapytania ofertowe na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego: Tomaszów Mazowiecki, Gmina Domaniewice, Gmina Brzeźnio, Gmina Skierniewice, Gmina Opoczno, Żyrardów, Puszcza Mariańska, Gmina Grójec, Łowicz, Sochaczew, Gmina Grodzisk Mazowiecki Białobrzegi