Aktywna Tablica2018-06-11T16:41:35+00:00

Harmonogram programu edycja 2018 – WAŻNE TERMINY :

 • złożenie wniosków przez dyrektorów do organów prowadzących do dnia 15 kwietnia 2018

 • złożenie wniosków przez organy prowadzące do wojewodów do 30 kwietnia 2018

 • kwalifikacja wniosków przez wojewodów do 15 maja 2018

 • przekazanie środków finansowych na zakup pomocy dydaktycznych do 30 czerwca 2018

 • wykorzystanie wsparcia finansowego do 31 grudnia 2018

 • rozliczenie dotacji przez organy prowadzące do 15 stycznia 2019


Podstawowym wymaganiem, które stawiane jest szkołom jest posiadanie dostępu do internetu na poziomie co najmniej 30 Mb/s.

AKTYWNA TABLICA rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów
i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019, na który przewidziana jest kwota 279 mln 428 tys. zł.

W ramach programu szkoły podstawowe mogą zostać wyposażone w :

 • tablice interaktywne

 • projektory w tym projektory ultrakrótkoogniskowe
 • interaktywne monitory dotykowe o przekątnej nie mniejszej niż 55″

 • głośniki

W ramach trzyletniego rządowego programu pomoce dydaktyczne trafią do około 15 580 szkół w Polsce i za granicą, z czego:

 1. do 5 582 szkół i szkół za granicą w 2017 r.;
 2. do 4 999 szkół i szkół za granicą w 2018 r.;
 3. do 4 999 szkół i szkół za granicą w 2019 r.

Kto może się ubiegać o środki?

O środki na zakup pomocy dydaktycznych będą się mogły starać:

 1. publiczne i niepubliczne szkoły podstawowe oraz szkoły artystyczne realizujące kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej,
 2. szkoły i zespoły szkół oraz szkolne punkty konsultacyjne przy przedstawicielstwach dyplomatycznych, urzędach konsularnych i przedstawicielstwach wojskowych Rzeczypospolitej Polskiej działające w ramach Ośrodka Rozwoju Edukacji Polskiej za Granicą.
 3. publiczne szkoły podstawowe w zakładach poprawczych i schroniskach dla nieletnich prowadzonych przez Ministra Sprawiedliwości.

Szkoła będzie mogła otrzymać 14 tys. zł jako maksymalną kwotę na zakup pomocy dydaktycznych. W przypadku maksymalnego wsparcia finansowego, organ prowadzący szkołę – z wyjątkiem szkół prowadzonych przez ministrów – będzie miał obowiązek wnieść wkład własny w kwocie 3,5 tys. zł. Całkowita wartość zadania dla szkoły wyniesie w sumie 17,5 tys. zł (wsparcie finansowe 14 tys. zł + wkład własny 3,5 tys. zł).

W ramach programu Aktywna Tablica –  sprzedajemy, montujemy, szkolimy, instalujemy sprzęt projekcyjny wysokiej jakości, wyłącznie sprawdzonych producentów dla szkół podstawowych.
tel 502 902 054 | aktywnatablica@sawar.pl

TABLICE INTERAKTYWNE

MONITORY INTERAKTYWNE

PROJEKTORY
ultrakrótkoogniskowe
interaktywne

WIZUALIZERY

Rodzaj wsparcia dla szkoły podstawowej na podstawie złożonego wniosku – Prosimy o wypełnienie, skontaktujemy się z Państwem w celu przedstawienia korzystnej oferty cenowej.

Nazwa placówki
Email
Telefon
Adres placówki
Kod pocztowy
Miejscowość
Temat
Osoba kontaktowa


Wniosek o udzielenie wsparcia finansowego w roku 2018 na:


Proszę przygotować wycenę dla
W ilości 123

Treść wiadomości

Dzięki współpracy z najlepszymi producentami sprzętu projekcyjnego i interaktywnego na polskim rynku, możemy zagwarantować produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Jesteśmy dystrybutorem oprogramowania edukacyjnego dla nauczycieli i uczniów, jako dodatkowe pomoce dydaktyczne do sprzętu projekcyjnego mozaBook, e-Klasa, Didakta, RM Easiteach, Smart Notebook,

Wiarygodny partner handlowy, któremu możesz powierzyć zakup, montaż, i instalację sprzętu projekcyjnego interaktywnego w twojej placówce oświatowej (szkoły podstawowe, przedszkola, uczelnie wyższe)

Możesz liczyć na profesjonalną obsługę i serwis oraz terminowe realizacje.

Materiały i treści zawarte na tej stronie zostały opracowane na podstawie oficjalnych informacji udostępnionych na stronie men.gov.pl.

Realizacja projektów w ramach programu Aktywna Tablica 2018 na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego w tym gminy i miasta: Nowy Kawęczyn, Głuchów, Skierniewice, Miedniewice, Sadykierz, Lubocza, Tomaszów Mazowiecki, Boguszyce, Białynin, Żyrardów, Koluszki, Brzeziny, Opoczno, Biała Rawska, Lubania, Sadkowice, Błażejewice, Maków, Trębaczew, Pachy, Babsk, Piotrków Trybunalski, Mińsk Mazowiecki, Siedlce i pozostałe